yeni nesil türk kızlarının özellikleri(hepsi aynı değil tabiki)

Paylaş
    DeathWalker
    Üye
    Üye

Rep Gücü : 0
    Puanı : 0

default yeni nesil türk kızlarının özellikleri(hepsi aynı değil tabiki)

Mesaj tarafından DeathWalker Bir Ptsi Ağus. 04, 2008 11:41 pm

1-) brad pitt, leonardo di caprio,vs... gibi tanımadığı insanlara aşık olurlar.

2-) cırtlak renkli markası we fiyatı 100 m öteden belli olan "cast" ayakkabıların içine kot pantolonun paçasını sokar we herkesin onlara beğeniyle baktığını zannederler.

3-) dış görünüşe değil iç görünüşe önem werdiklerini söyleyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı we beyinsiz erkeğe aşık olurlar.

4-) onların önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. ayakkabının markası,pantolonun markası,gömleğin markası, beyin...

5-) kendilerini dünyanın en güzel kızı zannederler we bunu çewreye hissettirmeye çalışırlar.

6-) kadın hakları diye çığırırlar ama kamu kuruluşlarında en hızlı onların işi görülür.

7-) "aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttllııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma dilleri wardır.

en patatesleri internete girince ortamın şahı padişahı claudia schifferi olur.

9-) onlara göre paran olduğu sürece adamsındır.parasız erkek ölü erkektir.

10-)poposunu açıkta bırakan bodyler giyip gün boyu çekiştirirler. ya görünmesini istemiosan giyme!bu ne pehriz bu ne lahana turşusu...

11-) edep yerlerine kadar görünecek kıyafetler giyip "erkekler sapık, bakıyorlar" derler. ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. sende teşhircisin ona bakarsan...

12-) bir erkek kötü 1 şey yaptığında "erkek diilmi hepsi aynı" derler. bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. napiim şimdi "kadın değil mi hepsi aynı " mı diyeyim? aynı mantık ona bakarsan...

13-) mesajlarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatları resmi oldukları kişilere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerler.

14-) erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atlarlar.

15-) sokakta bağıra bağıra anıra anıra gülerler we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."kikikikiiikklkkkiikkl" diye bağırırlar.

16-) kot pantolonu çizmenin içine sokup şebek olurlar.

17-) duwarlarına gökhan özen posterleri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşlarıyla ayin yaparlar.

1 1 plaza topuk giyip yürürken yao ming olurlar. yürüyemiyosan giyme ya... alla alla...

19-) gitar(ki ben çalıyorum), bağlama vs çalan erkeklerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa sallayarak yavşarlar.

20-) yüzlerini fondotene ruja carta curta bularlar.

21-) sınıfta ağlayıp sızlarlar nedensiz yere...

22-) "ay arabeskmi dinliyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip bilgisayarlarında ibrahim tatlıses'in tüm albümlerini bulundururlar.

23-) seninle mesleğin,araban,okulun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber olabilirler. karakterin we beynin hariç...

24-) 1 birayla sarhoş olup geceyi mahwederler.

25-) okul eteklerini kısaltırlar.
    herkes değil ama yavaş yavaş çoğalıyo bu tipler
    unutmadan (Ç)alıntıdır
    sezarcx
    Tecrübeli Üye
    Tecrübeli Üye

Rep Gücü : 0
    Puanı : 0

default Geri: yeni nesil türk kızlarının özellikleri(hepsi aynı değil tabiki)

Mesaj tarafından sezarcx Bir Salı Ağus. 05, 2008 6:13 pm

"aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttllııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma dilleri wardır.

bravo bravo bravo

Forum Saati Çarş. Tem. 26, 2017 6:50 pm